Ložní výrobky značky every EMOTION jsou vhodné pro každou věkovou kategorii a nezpochybnitelně patří ke zdravému životnímu stylu. Skrývají v sobě vysoký stupeň kultury spaní, maximální pohodlí, příjemnou relaxaci a vysokou hygienu. Řada výrobků every EMOTION je vyrobena z nejmodernějších textilních materiálů, které se v současné době na trhu nachází, za účelem získání perfektních podmínek pro pohodlný a zdravý spánek.


Polštáře SAN FAMILY

Polštář SAN FAMILY se skládá ze dvou částí, které lze od sebe oddělit. První z nich je obal vyrobený ze stoprocentní bavlny, která je podložená tenkým prošitým rounem. Druhou částí je náplň, která se nachází v samostatném vaku opatřeném zipem. Náplň obsahuje chomáčová dutá vlákna, která jsou kombinována s unikátními pružnými PUR tyčinkami. Obal lze prát, neboť je opatřen zdrhovadlem. Největší výhodou polštáře je možnost regulace náplně podle osobních preferencí.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře CALM

Polštář CALM je zhotoven tak, aby maximálně odolával sléhavosti a držel svůj přirozený tvar i při natřepání. Díky snímatelnému a odddělitelnému obalu je možné jej samostatně prát, čímž se značně prodlužuje životnost polštáře. Náplň je tvořena jemnými PES „kuličkami“ a unikátními PUR tyčinkami, které jsou uloženy ve vaku opatřeném zdrhovadlem. Díky tomu je zde možnost individuálního uzpůsobení náplně ve vaku a tím i výšky polštáře.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře TENCEL

Polštář TENCEL se skládá ze dvou různých částí. První z nich – obal – je vyroben z jemné tkaniny Tencel, která zajišťuje perfektní nasákavost a následný odvod vlhkosti. Zároveň je prošíván 4-kanálkovým PES vláknem značky every Fibre Loft. Tento obal je opatřen zdrhovadlem, lze jej snímat a odděleně prát až do 60°C. Druhou částí je samotná náplň, která je uložena ve vaku z lehkého micro polyesteru a je také opatřena zipem za účelem individuální regulace náplně. Náplň polštáře tvoří chomáčková dutá PES vlákna a PUR tyčinky.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře SILVER PLUS

Polštář SILVER PLUS je vzdušní a elastický. Obsahuje ionty stříbra přímo v povrchové tkanině, které jej i při pocení hlavy udržují v suchém stavu. Částice stříbra příznivě působí na zdraví pokožky při kontaktu s tělem. Výplní obalu polštáře je směs pružných PUR tyčinek a měkkých PES kuliček. Potah lze snímat a prát samostatně, díky čemuž se životnost polštáře výrazně prodlužuje.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře ORGANIC

Polštář ORGANIC je vyroben ze snímatelného obalu z přírodní bavlny v kombinaci s náplní ze směsi chomáčkových dutých vláken s unikátními elastickými PUR tyčinkami, které jsou uloženy v zipovém vaku. Díky tomu je obal polštáře pratelný nezávisle na náplni, čímž se prodlužuje životnost polštáře.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře COOL TOUCH

Polštář COOL TOUCH tvoří dvě části. Obal polštáře je opatřený zipem a prošitým povrchem. Druhou částí je vnitřní náplň ze směsi PUR tyčinek a PES kuliček, které jsou umístěny ve vaku z netkané textilie. Díky této směsi je polštář měkký a maximálně elastický. Obal je samozřejmě snímatelný a je opatřen povrchovou tkaninou, která rychle odvádí vlhkost (pot). Obal lze prát až do 60°C, čímž se prodlužuje jeho životnost.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře SILURAN

Polštář SILURAN tvoří dvě části. Obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z jemné a rychleschnoucí tkaniny ze 100% bavlny se speciálním chladícím efektem, podložené tenkým prošitým rounem. Obal je snímatelný a lze jej samostatně prát. Náplň tvoří směs chomáčkových dutých vláken, která jsou kombinována s unikátními elastickými PUR tyčinkami. Náplň je vložena do samostatného vaku se zdrhovadlem. Polštář optimálně podpírá hlavu uživatele.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře DUETO

Polštář DUETO je vyroben za účelem odolání sléhavosti a schopnosti držet tvar i při natřepání. Díky snímatelnému oddělitelnému obalu jej lze samostatně prát a tím se také prodlužuje životnost polštáře. Náplň je tvořena ze směsi jemných PES kuliček a unikátních PUR tyčinek, které jsou uloženy ve vaku opatřeném zipem. Polštář tedy nabízí možnost regulace náplně dle individuálních požadavků.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře DUETO ELEGANCE

Polštář DUETO ELEGANCE je vyroben za účelem schopnosti držet tvar a odolání sléhavosti. Povrchový materiál je z té nejjemnější bavlny PERKÁL. Díky snímatelnému oddělitelnému obalu jej lze samostatně prát a tím se také prodlužuje životnost polštáře. Náplň je tvořena ze směsi jemných PES kuliček a unikátních PUR tyčinek, které jsou uloženy ve vaku opatřeném zipem. Polštář tedy nabízí možnost regulace náplně dle individuálních požadavků.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Polštáře EGOIST

Polštář EGOIST je vyroben z jemné bavlny na povrchu s náplní ze směsi chomáčkových dutých vláken s unikátními elastickými PUR tyčinkami uvnitř. Obal lze snímat, neboť je opatřen praktickým zipem a zároveň je i pratelný, čímž se zvyšuje životnost polštáře. Polštář je komfortní, jemný a optimálně podpírá hlavu. Vzhledem k vysoké kvalitě bavlněného saténu je ideální volbou pro uživatele, kteří se více potí.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu