Celsio polštáře UNI

Polštáře Celsio® Uni lze díky dvěma různým výškám podpěry týlu používat z obou stran. Příčné kanálky umožňují lepší provzdušnění a zároveň zjemňují pocit při ležení. Polštáře Uni jsou pevnější a Soft měkčí. Snímatelný potah Celsio® je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře Celsio®. Potah lze prát do 60 °C.

Rozměr polštáře Celsio® Uni: 105/85 × 380 × 500 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře SOFT

Polštáře Celsio® Soft lze díky dvěma různým výškám podpěry týlu používat z obou stran. Příčné kanálky umožňují lepší provzdušnění a zároveň zjemňují pocit při ležení. Polštáře Uni jsou pevnější a Soft měkčí. Snímatelný potah Celsio® je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře Celsio®. Potah lze prát do 60 °C.

Rozměr polštáře Celsio® Soft: 105/85 × 380 × 500 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře Pearl

Polštář Celsio® Pearl je vyroben z unikátní paměťové pěny Pearl visco. Pěna obsahuje gelové kuličky, které udržují příjemné klima polštáře při spánku.

Polštář má na šířku 60 cm, což zaručuje pohodlný spánek i při otáčení na lůžku. Jádro polštáře je opatřeno nesnímatelným separačním úpletem, který jádro polštáře chrání a usnadňuje svlékání a oblékání potahu. Snímatelný potah Celsio® je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah zachovává při ležení maximální paměťový efekt. Potah lze prát do 60 °C.

Polštáře Celsio® Pearl se vyrábějí ve 3 velikostech:
M: 100/70 × 380 × 600 mm,
L: 115/85 × 380 × 600 mm,
XL: 130/100 × 380 × 600 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře Venus

Polštář Celsio® Venus je polštář klasického tvaru. Díky unikátnímu složení a konstrukci polštář nabízí velmi příjemný a pohodlný spánek s možností individuálního nastavení náplně polštáře.

Polštář je složený ze dvou částí – obalu a náplně. Obal je vyroben z viscoelastické pěny Celsio® a je opatřen zipem. Unikátní náplň polštáře tvoří malé kousky pěny Celsio® promíchané s kuličkovým dutým vláknem. Duté vlákno dodá polštáři větší nadýchanost při zachování vlastností paměťové pěny. Výhodou polštáře je možná regulace množství náplně – každý si tak může výšku polštáře upravit dle vlastního pohodlí.

Snímatelný potah polštáře Celsio® Venus je kvalitní elastická látka s moderním designem, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® Venus zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře. Potah lze prát do 60 °C.

Polštáře Celsio® Venus se vyrábějí ve dvou velikostech: 50 × 70 cm 70 × 90 cm.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře Mini

Anatomický polštářek Celsio® Mini je v podstatě miniverze klasického anatomického polštáře. Polštářek je balený v efektním sáčku z funkční textilie. Polštářek je ideální na cesty – např. v hotelu nebo penzionu ho můžete položit na klasický polštář a vylepšit tak usínání i spánek. Polštářek se hodí i pod stan, můžete ho mít v autě nebo s ním cestovat třeba vlakem nebo letadlem. Polštářek Celsio Mini může být také tip na hezký dárek, který potěší. Snímatelný potah Celsio® Mini je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře Celsio®Mini. Potah lze prát do 60 °C.

Rozměr polštáře Celsio® Mini: 80/40 × 200 × 250 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře objímací

Objímací polštáře Celsio® díky unikátnímu složení a konstrukci nabízejí velmi příjemný a pohodlný spánek s možností individálního nastavení náplně polštáře.

Polštáře jsou složené ze dvou částí – obalu a náplně. Obal je vyroben z viscoelastické pěny Celsio® a je opatřen zipem. Unikátní náplň polštářů tvoří malé kousky pěny Celsio® promíchané s kuličkovým dutým vláknem. Duté vlákno dodá polštáři větší nadýchanost při zachování vlastností paměťové pěny. Výhodou polštářů je možná regulace množství náplně – každý si tak může výšku polštáře upravit dle vlastního pohodlí.

Snímatelný potah objímacích polštářů Celsio® je kvalitní elastická látka s moderním designem, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® Venus zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře. Potah lze prát do 60°C.

Objímací polštáře Celsio® se vyrábějí ve dvou typech:
Celsio® Venus objímací – 37 × 150 cm

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Symphony

Polštář Symphony je vyroben ze změkčeného značkového materiálu TEMPUR, který perfektně ladí s praktickým oboustranným provedením, které v sobě skýtá dostatečně měkký polštář s maximálně kvalitní oporou. Polštář znatelně vylepšuje spánek uživatele tím, že umožňuje uvolnění šíjovým a ramenním svalům. Mírně klenutá strana je dostatečnou oporou pro záda a šíje u těch, kteří spí na zádech, přičemž z druhé strany vám přinese pocit tradičního polštáře a je tím pádem vhodný především pro spící na boku. Polštář je opatřen potahem Symphony, který lze prát do 60°.

Standardní rozměry:
(S) 63 × 43 × 11 cm
(M) 63 × 43 × 12,5 cm
(L) 63 × 43 × 14 cm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Original

Na výrobě polštáře Tempur Original se podíleli fyzioterapeuti s cílem zajištění optimálního formování přesně podle krční páteře a hlavy uživatele. Polštář poskytuje ramenním svalům uvolnění a precizní podporu a může zmenšit nepohodlí, chrápání a jiné problémy se spánkem. Polštář Original je opěrný a je doporučován všem, kteří touží po kvalitnějším spánku a zároveň potřebují udržovat terapeutickou polohu. Jeho design zachovává přirozené křivky a podpírá hlavu, šíji i ramena, čímž pomáhá narovnání páteře a zajišťuje Vám co nejkvalitnější noční spánek v poloze na boku. Potah na polštář Original je pratelný až do 60° s možností zakoupení náhradního potahu.

Standardní rozměry:
(S) 50 × 31 × 8/5 cm
(M) 50 × 31 × 10/7 cm
(L) 50 × 31 × 11,5/8,5 cm
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Ombracio

Polštář Ombracio se Vám přizpůsobí v každé pozici spánku. Jeho špičkové vlastnosti a perfektní anatomický zajišťují pohodlnou a správnou oporu krční páteře. Díky speciálnímu designu polštáře s vykrojeními po obou stranách Vám bude usnadněno dýchání během spánku. Tvar polštáře napomáhá dostat tělo do přímé polohy bez nežádoucí deformace páteře a krku. Tvar, materiál i povlak byly navrženy za účelem zajištění lepšího provzdušnění a tím pádem i komfortu a kvality spánku. Polštář Ombracio v sobě kombinuje 3D textil, materiál TEMPUR Climate a ergonomicky perfektní tvar. Potah polštáře Ombracio je pratelný do 60° a v případě potřeby lze zakoupit i potah nový.

Standardní rozměr: 56 × 48 cm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Comfort

Polštáře Comfort jsou ideální pro osoby, které preferují tvar klasického polštáře a nevyhovuje jim ergonomické projmutí, ale zároveň chtějí využít všech pozitivních vlastností paměťové pěny Tempur. K dispozici jsou v různých velikostech, tudíž si každý může vybrat výšku, která bude přesně vyhovovat preferencím.

Polštář Comfort Original spojuje jedinečným způsobem oporu a komfort. Polštář disponuje klasickým tradičním tvarem a je zhotoven z patentovaného obalu TEMPUR. Obsahem jsou malé kousky značkového materiálu, díky kterým umožňuje zajištění maximálního pohodlí, které uživatel požaduje, a zároveň zmírňuje tlak. Pocitově jej lze označit za pevný, nicméně stále zajišťuje velice pohodlnou oporu v různých polohách. Potah poštáře Comfort Original je pratelný do 60° a v případě potřeby lze zakoupit potah nový.

Polštář Comfort Cloud je zhotoven z unikátního materiálu s názvem TEMPUR® ES (Extra-Soft – extra měkký) a představuje novou rovnováhu mezi měkkostí a oporou. Jeho konstrukce spočívá ve vytvoření speciální „obálky“, která uvnitř obsahuje tisíce malých polštářků hmoty Tempur pro umocněný pocit měkkosti a pohodlí. Pokaždé, když jeho výplní zatřepete, polštář má tendenci se tvarovat (jako např. polštáře vyplněné peřím) a následně se pak vrací do výchozího tvaru. Tato specifická konstrukce je zodpovědná za přesné formování polštáře Comfort Cloud podle krku a hlavy. Zároveň poskytuje příjemnou oporu a komfort. Polštář je maximálně vhodný pro osoby, které preferují spíše nižší tuhost, ale zároveň požadují dostatečnou oporu, kterou polštáře TEMPUR nabízí. Potah, kterým je Comfort Cloud opatřen, je oboustranný a antibakteriální s atraktivním designem. Lze jej prát až do 40°. Potah možno zakoupit také zvlášť.

Standardní rozměry polštářů: 50 × 70 cm.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Traditional

Polštář Traditional je polštář klasického tvaru, který sám o sobě nabádá k objetí. Jeho tvar představuje určitou univerzálnost, neboť zaručuje pohodlnou podporu ve všech polohách spánku. Výhodou je, že se vyrábí hned v několika tuhostech, což znamená, že si polštář můžete maximálně přizpůsobit vašim potřebám. Vybírat můžete z měkké (soft), středně tuhé (medium) a tuhé (firm) verze. Potah polštáře Traditional je pratelný do 60°.

Standardní rozměr: 50 × 70 cm

Polštář Traditional EasyClean disponuje klasickým tvarem a vyroben je z Tempur Washable Material™, díky čemuž je možné jej prát kompletně celý v pračce a zároveň i sušit v sušičce. Tím uspokojí všechny, kteří dbají na maximální hygienický standard. Vyroben je ve středně tuhé (medium) verzi. Celý polštář Traditional EasyClean včetně potahu lze prát až na 60° a vyhovuje ve všech polohách spánku.

Standardní rozměr: 50 x 70 cm.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu