Pro program dětských ložních výrobků byly použity mimořádně kvalitní materiály s profesionálním provedením. Tento program přihlíží ke specifickým požadavkům dětí za účelem zajištění příjemného, klidného a hlavně zdravého spánku. Produkty z řady every EMOTION Mimi disponují perfektním hygienickým standardem, vysokou životností a jednoduchou údržbou. Náplň všech dětských polštářů tvoří značkové 4-kanálkové trojrozměrné duté vlákno every FibreLoft s vyšší hřejivostí a odolností vůči mikroorganismům.


Dětské polštáře Mimi Cotton

Polštář Mimi COTTON se skládá ze 2 částí – první z nich tvoří jemná 100% bavlněná tkanina podložená tenkým prošívaným rounem. Obal lze vždy díky zipu snímat a odděleně prát. Druhou částí je samotná náplň, která se skrývá v samostatném vaku, který je taktéž opatřen zipem. Vyroben je ze směsi chomáčkových dutých vláken, která jsou smíchána s jedinečnými elastickými PUR tyčinkami. Díky tomu, že je polštář opatřený zipem, lze jednoduše regulovat množství náplně v polštáři obsažené.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Dětské polštáře Mimi San

Povrch polštáře Mimi SAN je vyroben ze směsové tkaniny, která je podložena tenkým prošitým rounem. Obal se zipem lze snímat a odděleně prát. Směs chomáčkových dutých vláken s jedinečnými elastickými PUR tyčinkami je uložena ve vaku a tvoří náplň polštáře. Díky tomu, že je polštář opatřený zipem, lze jednoduše regulovat množství náplně v polštáři obsažené.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Dětské polštáře Mimi Tencel

Polštář Mimi TENCEL tvoří dvě části – samostatný obal z tenké tkaniny Tencel, který zajišťuje perfektní nasákavost a odvod vlhkosti. Obal se zipem lze snímat a odděleně prát až do 60°C. Náplň je umístěna do samostatného vaku z lehkého micro polyesteru. Obsahem polštáře je směs chomáčkových dutých PES vláken a PUR tyčinek. Díky tomu, že je polštář opatřený zipem, lze jednoduše regulovat množství náplně v polštáři obsažené.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Dětské polštáře Mimi Organic

Obal polštáře Mimi ORGANIC je vyroben ze snímatelné biobavlny, náplň je tvořena ze směsi chomáčkových dutých vláken s jedinečnými elasickými PUR tyčinkami, které jsou uloženy v samostatném vaku se zdrhovadlem. Díky tomu, že je polštář opatřený zipem, lze jednoduše regulovat množství náplně v polštáři obsažené. Obal je tím pádem možné prát zvlášť bez závislosti na samotné náplni, čímž se prodlužuje životnost polštáře.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Dětské polštáře Mimi Noble

Polštář Mimi NOBLE je vyroben z tenkého bavlněného obalu, přičemž vnitřní náplň směs tvoří chomáčkových dutých vláken s jedinečními elastickými PUR tyčinkami. Díky tomu, že je polštář opatřený zipem, lze jednoduše regulovat množství náplně v polštáři obsaženém. Obal polštáře obsahuje zip, díky čemuž jej lze snímat a prát odděleně od náplně. Tím se výrazně zvyšuje životnost produktu. Polštář je velmi jemný a komfortní, vytváří příjemnou oporu hlavy. Polštář je vhodný pro jemnou dětskou pleť, a to díky kvalitě lehkého bavlněného saténu.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu