Celsio polštáře UNI

Polštáře Celsio® Uni lze díky dvěma různým výškám podpěry týlu používat z obou stran. Příčné kanálky umožňují lepší provzdušnění a zároveň zjemňují pocit při ležení. Polštáře Uni jsou pevnější a Soft měkčí. Snímatelný potah Celsio® je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře Celsio®. Potah lze prát do 60 °C.

Rozměr polštáře Celsio® Uni: 105/85 × 380 × 500 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře SOFT

Polštáře Celsio® Soft lze díky dvěma různým výškám podpěry týlu používat z obou stran. Příčné kanálky umožňují lepší provzdušnění a zároveň zjemňují pocit při ležení. Polštáře Uni jsou pevnější a Soft měkčí. Snímatelný potah Celsio® je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře Celsio®. Potah lze prát do 60 °C.

Rozměr polštáře Celsio® Soft: 105/85 × 380 × 500 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře Pearl

Polštář Celsio® Pearl je vyroben z unikátní paměťové pěny Pearl visco. Pěna obsahuje gelové kuličky, které udržují příjemné klima polštáře při spánku.

Polštář má na šířku 60 cm, která zaručuje pohodlný spánek i při otáčení na lůžku. Jádro polštáře je opatřeno nesnímatelným separačním úpletem, který jádro polštáře chrání a usnadňuje svlékání a oblékání potahu. Snímatelný potah Celsio® je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah zachovává při ležení maximální paměťový efekt. Potah lze prát do 60 °C.

Polštáře Celsio® Pearl se vyrábějí ve 3 velikostech:
M: 100/70 × 380 × 600 mm,
L: 115/85 × 380 × 600 mm,
XL: 130/100 × 380 × 600 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio Polštáře Venus

Polštář Celsio® Venus je polštář klasického tvaru. Díky unikátnímu složení a konstrukci polštář nabízí velmi příjemný a pohodlný spánek s možností individuálního nastavení náplně polštáře.

Polštář je složený ze dvou částí – obalu a náplně. Obal je vyroben z viscoelastické pěny Celsio® a je opatřen zipem. Unikátní náplň polštáře tvoří malé kousky pěny Celsio® promíchané s kuličkovým dutým vláknem. Duté vlákno dodá polštáři větší nadýchanost při zachování vlastností paměťové pěny. Výhodou polštáře je možná regulace množství náplně – každý si tak může výšku polštáře upravit dle vlastního pohodlí.

Snímatelný potah polštáře Celsio® Venus je kvalitní elastická látka s moderním designem, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® Venus zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře. Potah lze prát do 60 °C.

Polštáře Celsio® Venus se vyrábějí ve dvou velikostech: 50 × 70 cm 70 × 90 cm.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře Mini

Anatomický polštářek Celsio® Mini je v podstatě miniverze klasického anatomického polštáře. Polštářek je balený v efektním sáčku z funkční textilie. Polštářek je ideální na cesty – např. v hotelu nebo penzionu ho můžete položit na klasický polštář a vylepšit tak usínání i spánek. Polštářek se hodí i pod stan, můžete ho mít v autě nebo s ním cestovat třeba vlakem nebo letadlem. Polštářek Celsio Mini může být také tip na hezký dárek, který potěší. Snímatelný potah Celsio® Mini je kvalitní elastická látka, která je velmi příjemná na dotek. Potah zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře Celsio®Mini. Potah lze prát do 60 °C.

Rozměr polštáře Celsio® Mini: 80/40 × 200 × 250 mm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio polštáře objímací

Objímací polštáře Celsio® díky unikátnímu složení a konstrukci nabízejí velmi příjemný a pohodlný spánek s možností individálního nastavení náplně polštáře.

Polštáře jsou složené ze dvou částí – obalu a náplně. Obal je vyroben z viscoelastické pěny Celsio® a je opatřen zipem. Unikátní náplň polštářů tvoří malé kousky pěny Celsio® promíchané s kuličkovým dutým vláknem. Duté vlákno dodá polštáři větší nadýchanost při zachování vlastností paměťové pěny. Výhodou polštářů je možná regulace množství náplně – každý si tak může výšku polštáře upravit dle vlastního pohodlí.

Snímatelný potah objímacích polštářů Celsio® je kvalitní elastická látka s moderním designem, která je velmi příjemná na dotek. Potah Celsio® Venus zachovává při ležení maximální paměťový efekt polštáře. Potah lze prát do 60°C.

Objímací polštáře Celsio® se vyrábějí ve dvou typech:
Celsio® Venus objímací – 37 × 150 cm
Celsio® Venus objímací Maxi (objímací polštář „L“)

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Symphony

Polštář Symphony je vyroben ze změkčeného a značkového materiálu TEMPUR, který perfektně ladí s praktickým oboustranným provedením, které v sobě skýtá dostatečně měkký polštář s maximálně kvalitní oporou. Polštář znatelně vylepšuje spánek uživatele tím, že umožňuje uvolnění šíjovým a ramenním svalům. Mírně klenutá strana je dostatečnou oporou pro záda a šíje u těch, kteří spí na zádech, přičemž z druhé strany vám přinese pocit tradičního polštáře a je tím pádem vhodný především pro spící na boku. Polštář je opatřen potahem Symphony, který lze prát do 60°.

Standardní rozměry:
(S) 63 × 43 × 11 cm
(M) 63 × 43 × 12,5 cm
(L) 63 × 43 × 14 cm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Original

Na výrobě polštáře Tempur Original se podíleli fyzioterapeuti s cílem zajištění optimálního formování přesně podle krční páteře a hlavy uživatele. Polštář poskytuje ramenním svalům uvolnění a precizní podporu a může zmenšit nepohodlí, chrápání a jiné problémy se spánkem. Polštář Original je opěrný a je doporučován všem, kteří touží po kvalitnějším spánku a zároveň potřebují udržovat terapeutickou polohu. Jeho design zachovává přirozené křivky a podpírá hlavu, šíji i ramena, čímž pomáhá narovnání páteře a zajišťuje Vám co nejkvalitnější noční spánek v poloze na boku. Potah na polštář Original je pratelný až do 60° s možností zakoupení náhradního potahu.

Standardní rozměry:
(S) 50 × 31 × 8/5 cm
(M) 50 × 31 × 10/7 cm
(L) 50 × 31 × 11,5/8,5 cm
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Ombracio

Polštář Ombracio se Vám přizpůsobí v každé pozici spánku. Jeho špičkové vlastnosti a perfektní anatomický zajišťují pohodlnou a správnou oporu krční páteře. Díky speciálnímu designu polštáře s vykrojeními po obou stranách Vám bude usnadněno dýchání během spánku. Tvar polštáře napomáhá dostat tělo do přímé polohy bez nežádoucí deformace páteře a krku. Tvar, materiál i povlak byly navrženy za účelem zajištění lepšího provzdušnění a tím pádem i komfortu a kvality spánku. Polštář Ombracio v sobě kombinuje 3D textil, materiál TEMPUR Climate a ergonomicky perfektní tvar. Potah polštáře Ombracio je pratelný do 60° a v případě potřeby lze zakoupit i potah nový.

Standardní rozměr: 56 × 48 cm.
- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Comfort

Polštáře Comfort jsou ideální pro osoby, které preferují tvar klasického polštáře a nevyhovuje jim klasické ergonomické projmutí, ale zároveň chtějí využít všech pozitivních vlastností paměťové pěny Tempur. K dispozici jsou v různých velikostech, tudíž si každý může vybrat výšku, která bude přesně vyhovovat preferencím.

Polštář Comfort Original spojuje jedinečným způsobem oporu a komfort. Polštář disponuje klasickým tradičním tvarem a je zhotoven z patentovaného obalu TEMPUR. Obsahem jsou malé kousky značkového materiálu, díky kterým umožňuje zajištění maximálního pohodlí, které uživatel požaduje, a zároveň zmírňuje tlak. Pocitově jej lze označit za pevný, nicméně stále zajišťuje velice pohodlnou oporu v různých polohách. Potah poštáře Comfort Original je pratelný do 60° a v případě potřeby lze zakoupit potah nový.

Polštář Comfort Cloud je zhotoven z unikátního materiálu s názvem TEMPUR® ES (Extra-Soft – extra měkký) a představuje novou rovnováhu mezi měkkostí a oporou. Jeho konstrukce spočívá ve vytvoření speciální „obálky“, která uvnitř obsahuje tisíce malých polštářků hmoty Tempur pro umocněný pocit měkkosti a pohodlí. Pokaždé, když jeho výplní zatřepete, polštář má tendenci se tvarovat (jako např. polštáře vyplněné peřím) a následně se pak vrací do výchozího tvaru. Tato specifická konstrukce je zodpovědná za přesné formování polštáře Comfort Cloud podle krku a hlavy. Zároveň poskytuje příjemnou oporu a komfort. Polštář je maximálně vhodný pro osoby, které preferují spíše měkčí tuhost, ale zároveň požadují dostatečnou oporu, kterou polštáře TEMPUR nabízí. Potah, kterým je Comfort Cloud opatřen, je oboustranný a antibakteriální s atraktivním designem. Lze jej prát až do 40°. Potah možno zakoupit také zvlášť.

Standardní rozměry polštářů: 50 × 70 cm.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Tempur polštáře Traditional

Polštář Traditional je polštář klasického tvaru, který sám osobě nabádá objetí. Jeho tvar představuje určitou univerzálnost, neboť zaručuje pohodlnou podporu ve všech polohách spánku. Výhodou je, že se vyrábí hned v několika tuhostech, což znamená, že si polštář můžete maximálně přizpůsobit vašim potřebám. Vybírat můžete z měkké (soft), středně tuhé (medium) a tuhé (firm) verze. Potah polštáře Traditional je pratelný do 60°.

Standardní rozměr: 50 × 70 cm

Polštář Traditional EasyClean disponuje klasickým tvarem a vyroben je z Tempur Washable Material™, díky čemuž je možné jej prát kompletně celý v pračce a zároveň i sušit v sušičce. Tím uspokojí všechny, kteří dbají na maximální hygienický standard. Vyroben je ve středně tuhé (medium) verzi. Celý polštář Traditional EasyClean včetně potahu lze prát až na 60° a vyhovuje ve všech polohách spánku.

Standardní rozměr: 50 x 70 cm.

- více -

 

Zobrazit v e-shopu